MTS - Firma
  
Firma

Firma PPUiH ARIS od 2006r jest wyłącznym Partnerem Firmy ANNIC S.A.S. w Polsce.

Znajdująca się w południowej części Francji Laguepie Firma ANNIC S.A.S. producent obuwia marki MTS, dzięki międzynarodowej sieci dystrybucyjnej znana jest na całym Świecie.

Wszystkie modele obecnie produkowane w fabryce MTS spełniają wymagania najnowszej normy EN ISO 20345:2011 oraz posiadają oznaczenie SRC i HI CI.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych (kompozytowe podnoski, kompozytowe wkładki antyprzebiciowe) oraz najwyższej jakości materiałów do produkcji obuwia MTS, jesteśmy w stanie oferować produkty z "najwyższej półki", które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Kontrola jakości, działająca na wszystkich szczeblach w Firmie ANNIC S.A.S. umożliwiła uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2000.

Ciągła analiza potrzeb klientów i wdrażanie nowoczesnych technologii, stanowią klucz do sukcesu marki MTS. Aktywna polityka prezentowania nowych produktów w szerokiej gamie kolorów i materiałów (skóra wodoodporna do 4 godz., kompozytowe podnoski i wkładki antyprzebiciowe) sprawiają, że obuwie MTS z powodzeniem znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu tj.: budownictwo, przemysł spożywczy i rolniczy, przemysł drzewny, przemysł elektryczny, przemysł metalowy itd.

STAWIAJAC NA JAKOŚĆ WYBIERZ MTS
MTS - WIĘCEJ NIŻ BEZPIECZEŃSTWO TWOICH STÓP

 
PPUiH ARIS
ul. Jastrzębska 15
26-500 Szydłowiec
tel. +48 48 617-86-05 do 09
fax: +48 48 617-53-42

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©created by bednarczyk.it